Organizatorzy

AlecMusic Atelier Fletowe od wielu lat dzieli z Wami wspólną pasję i zamiłowanie do wspaniałego instrumentu, którym jest flet.

Nasze Atelier to przede wszystkim miejsce, w którym w komfortowych warunkach każdy dobierze idealnie pasujący instrument dla siebie. To flet jest dla flecisty, a nie flecista dla fletu. Wyspecjalizowani eksperci nie tylko doradzą w doborze instrumentu, ale również obejmą go najwyższej klasy serwisem.

Zależy nam również na stałym rozwoju oraz poszerzaniu wiedzy,
co zaowocowało organizacją Festiwali Fletowych oraz koncertów, na których gościliśmy największej sławy polskich i międzynarodowych artystów.

Atelier Fletowe, które tworzymy to jedyne takie miejsce w Polsce. Nasza zawężona specjalizacja skierowana wyłącznie na flet, pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie sprzedaży, edukacji i serwisu. Stale rozwijamy
się śledząc najnowsze światowe trendy, aby sprostać najbardziej wymagającym flecistom.

Gwarancją obiektywizmu oraz odpowiedniego doboru instrumentu jest nasz wykwalifikowany personel w postaci flecistów.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z pedagogami z kraju i zagranicy oraz producentami marek fletowych, nieprzerwanie rozwijamy się, podnosząc nasze kwalifikacje, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

W związku z wyjściem naprzeciw wymaganiom flecistów zapraszamy serdecznie do naszej nowej siedziby mieszczącej się w Katowicach, przy ulicy Kłodnickiej 31/2, gdzie mieści się profesjonalne Atelier Fletowe, wraz z serwisem.

To dla Was poszukujemy nowych rozwiązań oraz stale poszerzamy wachlarz naszych usług. Dzięki zmianom rozbudujemy naszą działalność o spotkania i warsztaty przeznaczone nie tylko dla uczniów i studentów, ale również dla pedagogów.


Szefem i założycielem firmy Alec Music jest Aleksander Fojcik - absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Aleksander Fojcik praktykował w zakresie serwisowania i budowy instrumentów w Wiener Floetenwerkstatt w Wiedniu, Musik-Atelier Uesawa w Monachium oraz Yamaha Music Europe.

 

 

 

691 385 681
Jak do nas trafić?
biuro@polishflutemeeting.eu